• cdevranari@gmail.com
 • Telefon: 0 532 162 78 44
 • Pzt - Cmt: 08:00 -18:00

Sıkça Sorulan Sorular

 • Nakliyat Fiyatları Nasıl ?

  Nakliyat fiyatları özellikle sektörde en merak edilen konulardan biri halindedir. Nakliyat fiyatına etki eden pek çok faktör bulunuyor. Taşınacak eşya sayısı paketleme, mesafenin uzaklığı gibi konular fiyata etki eder. Bu nedenle firmamıza ulaşarak size özel olarak bir çıkarılmasını sağlayabilirsiniz.

 • Nakliyat İçin Sigorta Zorunlumu

  Şehiriçi nakliyat konusunda sigorta yaptırmak tamamen müşterilerimizin kişisel tercihine bağlı olan bir durumdur. Ancak şehirlerarası nakliyat hizmeti sırasında nakliyat için sigorta yaptırmak zorunludur.

 • Ucuz Evden Eve Nakliyat Zararları

  Ev taşımak hepimizin en büyük sıkıntılarından biridir helaki ucuz evden eve nakliyat tercihinden sizlere olan zararları diyelim A firma 3+1 standart bir aile ev eşyası için 1500 ₺ verdi B firma bu iş için 1300 ₺ verdi C firma ise 900 ₺ verdi evden eve taşımada ucuz fiyat verene araştırmadan karar vermeyiniz  sebebi ise ucuz fiyat veren kişiler genellikle bireysel komisyonculuk yapanlardır ve sizin kapınıza günü birlik personel ile gelirler ...

 • Paketleme ve Ambalaj Nasıl Yapılmaktadır ?

  Evinizde veya iş yerinizde bulunan a’dan z’ye tüm eşyalar havalı naylon, kraf kağıt, karton koli ve streç ile en az 2 kat paketlenerek çizilme veya kırılmanın önüne geçilir. Taşındığı yeni adreste yönetici personelimiz tarafından istekleri doğrultusunda yerleşimi yapılır ve size yapılması gereken hiç bir işlem kalmaz.

 • Nakliyat Sigortası Hangi Zararları Karşılar ?

  Değerli müşterilerimiz şehiriçi taşımalarda hiç bir sigorta acentesi tarafından eşyalar güvence teminatı yapılmadığı  için zarar gören eşya firmamızca karşılanmaktadır. Sadece şehirler arası taşınma işleminde aracın yanması, çalınması veya derilmesi riski ile sigorta şirketleri eşyaların zararlarını karşılamaktadır.

Bir Soru Sorabilir miyim ?

FİYAT BİLGİSİ VE SORULARINIZ İÇİN HEMEN ARAYABİLİRSİNİZ

Sohbeti Başlat !
Yardım almak istermisin ?
Merhaba,
Sana nasıl yardımcı olabilirim ?